ÜRETİM

Üretim ITF İlaç

ITF İlaç’ın ürün yelpazesinin büyük bir bölümü ithal ilaçlardan oluşmaktadır. Ürünlerimizin büyük bölümü İtalya, İspanya, Brezilya, Sili, Malta, Fransa ve Almanya gibi gelişmiş ülkelerdeki tesislerimizde üretilip, tüm dünyaya dağıtılmaktadır. İspanya ve İtalya'daki tesislerimiz Türkiye sağlık otoritesinden denetimler sonrasinda gerekli onayları almıştır.

Hatta dünyanın önde gelen hammadde üreticilerinden biri olarak belli başlı ürünlerimizin hammaddesini de kendi tesislerimizde imal ediyoruz.

Bu bize kaliteyi olası en geniş kapsamda kontrol etme ve güvence altına alma olanağı sağlıyor. Dünyanın en büyük ‘kullanıma hazır şırınga’ formunda ilaç üretimi yapan tesisin sahibi olmaktan gurur duyuyoruz. Bu tesisimizin ABD dışında FDA (İlaç ve Gıda Dairesi, ABD) onayı almış yegane tesis olması mutluluğumuzu artırmaktadır.

Bize Ulaşın

Gönderiliyor

“Gönder” butonuna basmak suretiyle, yukarıda tarafımız ile paylaşmış olduğunuz “Ad, soyadı, e-posta adresi, telefon, mesaj konusu, IP adresi ve formun gönderildiği tarih ve saat bilgisi” ve “Mesajınız” kısmına yazacağınız kişisel verileriniz ile özel nitelikli kişisel verilerinizin “ITF İLAÇ İLETİŞİM FORMU KİŞİSEL VERİLER HAKKINDA AYDINLATMA METNİ” kapsamında işlenmesine onay vermektesiniz.

İletişim

Merkez mahallesi Bağlar caddesi D Blok No.14D Daire iç kapı No:13
Tekfen Kağıthane Ofispark Kağıthane /İstanbul
Tel : 0212 282 15 05
Fax : 0212 282 15 07
info@itfilac.com

Yan etki / Advers reaksiyon bildiriminiz için TÜFAM bildirim formunu doldurup itf@deltapv.com adresine gönderiniz.

Yan etki bildirim formu