Hakkımızda

ITF İLAÇ TARİHÇESİ

Sadece yerli sermaye ile ve İkinci Dünya Savaşından hemen önce kurulmuş olan az sayıdaki İtalyan şirketinden biri olan Italfarmaco SpA, 1938 yılında Milano’da faaliyete başlamıştır. Kuruluşunun ilk yılları İkinci Dünya Savaşının başlangıcına denk gelen şirket, bu yıllarda çok zor bir dönemden geçmiştir. 1942 yılından itibaren yenilikçi ürünleriyle ticari başarı kazanan Italfarmaco pazara hep orijinal ilaçlar sunmuş ve araştırmaya odaklanmıştır.

Italfarmaco, 1975 yılında araştırmaya dayalı iddialı bir büyüme sürecine hız vererek, stratejik önem taşıyan ham maddelerin üretimine yönelik merkezler kurmuş ve İtalya dışındaki ilaç ve kimya şirketleri ile ortaklıklar ve satın alma anlaşmaları yapmıştır.

1983 yılından itibaren Chemi SpA ve Lifepharma Srl gibi şirketler Italfarmaco grup şirketleri arasına katılmıştır. 1985 yılında Italfarmaco ve Sandoz Italia tarafından kurulan ortak araştırma merkezinde (LPB Instituto Farmacéutico Sp) kemik metabolizması gibi özel araştırma alanlarına odaklanılmıştır.

İtalya’da kadın sağlığı, immünoloji, kardiyovasküler hastalıklar, antitromboz, dermatoloji, nöroloji, onkoloji, psikiyatri ve pediatri alanlarında güçlenen gruba başka firmalar da katılmış; İspanya’da ve İtalya’da yüksek teknoloji kullanan, uzmanlaşmış Ar/Ge ve üretim tesisleri kurulmuştur.

Italfarmaco, Türkiye’deki faaliyetlerini 2009 yılında kurulan ITF ilaç Ltd. Şti. ile sürdürmektedir.


İtalya: www.italfarmaco.com
İspanya: www.italfarmaco.es

VİZYON & MİSYON

Gelecek nesilleri inşa eden annelerimiz, çocuklarımız ve büyüklerimiz için etkin, güvenilir ve erişilebilir tedavi seçenekleri sunmak.

Misyon

Kendi iş alanında hekimler, eczacılar, hastalarımız ve paydaşlarımız için bilinirlik açısından lider kuruluş olmak.

Vizyon

*Dosya Şifrelerini Merkezimizden Talep Ediniz.

İş sonuçlarımız başarımızın ölçüsüdür. Hız silahımız, yaratıcılık kalkanımızdır. Farklı olmak, doğru olanı yapmak ve pes etmemek cesaretimizin kanıtıdır. İnsanlık yolumuz, bilim ışığımız ve ahlak pusulamızdır.

Temel Değerler

*Dosya Şifrelerini Merkezimizden Talep Ediniz.

Bize Ulaşın

Gönderiliyor

“Gönder” butonuna basmak suretiyle, yukarıda tarafımız ile paylaşmış olduğunuz “Ad, soyadı, e-posta adresi, telefon, mesaj konusu, IP adresi ve formun gönderildiği tarih ve saat bilgisi” ve “Mesajınız” kısmına yazacağınız kişisel verileriniz ile özel nitelikli kişisel verilerinizin “ITF İLAÇ İLETİŞİM FORMU KİŞİSEL VERİLER HAKKINDA AYDINLATMA METNİ” kapsamında işlenmesine onay vermektesiniz.

İletişim

Merkez mahallesi Bağlar caddesi D Blok No.14D Daire iç kapı No:13
Tekfen Kağıthane Ofispark Kağıthane /İstanbul
Tel : 0212 282 15 05
Fax : 0212 282 15 07
info@itfilac.com

Yan etki / Advers reaksiyon bildiriminiz için TÜFAM bildirim formunu doldurup itf@deltapv.com adresine gönderiniz.

Yan etki bildirim formu